Aktualności

Off-road z Grupą Zdunek

Gdzie najlepiej zaprezentować jedno z kultowych aut terenowych? Oczywiście w jego „naturalnym” środowisku. Właśnie z takiego założenia wyszła Grupa Zdunek, która zorganizowała w marcu Defender Experience – off-road dla klientów gdańskiego dealerstwa Land Rover.

Nie w salonowym otoczeniu, ale tym razem na torze off-roadowym w Adventure Park Kolibki w Gdyni klienci trójmiejskiego dealera mogli poznać bliżej nowego Defendera. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję sprawdzić możliwości tego modelu w dwóch wariantach nadwozia – 90 (wersja krótsza, 2-drzwiowa) i 110 (dłuższa, 5-drzwiowa). Na trasie emocji nie brakowało – kierowcy zmagali się z wieloma przeszkodami: grząskim błotem, przechyłami bocznymi czy zjazdami ze stromego wzniesienia. Dodatkową atrakcją dla gości był pokaz Defendera 75th, czyli limitowanego modelu, stworzonego z okazji 75-lecia powstania marki. Impreza cieszyła się sporym powodzeniem – w jazdach testowych wzięło udział 40 klientów salonu, a jeden z nich zdecydował się na sfinalizowanie zakupu bezpośrednio po wydarzeniu.

Grupa Zdunek włączyła markę Land Rover do swojego portfolio na początku 2022 r. Poważne zmiany w trójmiejskiej sieci importera spowodowały, że na początku 2023 r. dealer stał się jedynym autoryzowanym salonem sprzedaży brytyjskiej marki w regionie. Oprócz tego brandu Grupa Zdunek posiada autoryzacje marek: BMW, Citroen, Dacia, DS, Jaguar, MINI, Nissan, Peugeot i Renault. W 2022 r. firma sprzedała łącznie 4 526 nowych aut, co zapewniło jej 19 miejsce w TOP50 polskiego rynku.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Dwie listy, dwóch zwycięzców
Redakcja
21/5/2024
Aktualności
Jakościowa sprzedaż
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Grupa Pietrzak prezentuje Koenigsegg Jesko Attack
Redakcja
20/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.