Prezentacja firmy

Krok w stronę nowoczesności

Integralną częścią wyposażenia stacji dealerskich stają się coraz częściej wielofunkcyjne opłatomaty. Dzięki nim klienci mogą liczyć na szybką oraz wygodną formę rozliczenia, a dealerzy – na oszczędności i zwiększenie efektywności operacyjnej.

Firma Berg Regions od lat zdobywa uznanie na rynku technologii chmurowych, tworząc innowacyjne aplikacje i oferując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla różnorodnych branż. – W ramach projektu Berg Automotive mamy przyjemność współpracować ze ścisłą czołówką branży dealerskiej w Polsce. W nasze wielofunkcyjne opłatomaty wyposażone są m.in. salony grup Plichta, Krotoski, Auto Forum czy Polmotor. Do grona naszych partnerów należą także same marki samochodowe: Audi, Mercedes, Skoda, KIA, Renault, Nissan, Hyundai czy Subaru – podkreśla Patrycja Zielińska, współwłaścicielka Berg Regions.

KOMFORT I ESTETYKA W JEDNYM

Opłatomat to urządzenie samoobsługowe, które pozwala klientowi na sprawne uregulowanie należności. Po zeskanowaniu faktury (lub wpisaniu jej numeru na klawiaturze) na ekranie pojawia się kwota do zapłaty, a użytkownik w kilku prostych krokach może ją opłacić, korzystając z karty płatniczej lub Blika. – Nasz opłatomat działa w sposób bardzo intuicyjny. Aplikacja prowadzi klienta krok po kroku, pozwalając mu na każdym etapie wybrać dogodną dla siebie opcję – zapłacić całość faktury, jej część, wybrać formę płatności – dodaje Zielińska.

Urządzenie produkowane przez renomowaną firmę ELO jest wykonane z najwyższej jakości materiałów, a jego estetyczny wygląd sprawia, że może być umieszczone w dowolnym punkcie salonu. To istotny argument dla właścicieli stacji dealerskich, nie tylko ze względu na coraz wyższe standardy stylistyki wnętrz, ale również – z uwagi na wymagania firm importerskich.

JEDEN ETAT MNIEJ, SATYSFAKCJA W GÓRĘ

Dzięki integracji oprogramowania opłatomatu oferowanego przez Berg Regions z systemami DMS stacji dealerskiej, informacja o szczegółach transakcji zaciągana jest automatycznie do sytemu finansowo-księgowego. Błyskawiczna rejestracja nie tylko usprawnia proces obsługi klienta i sprzedaży, ale zapewnia dealerom oszczędności – Nasi partnerzy często deklarują, że automatyzacja procesu płatności pozwala im na redukcję jednego etatu kasjerki. W wielu przypadkach nasz opłatomat to także remedium na braki kadrowe, związane z urlopami czy zwolnieniami personelu – mówi Patrycja Zielińska. I dodaje: – Dealerzy, z którymi współpracujemy, doceniają też fakt, że nasze rozwiązania dają im lepszą kontrolę nad przepływem należności i eliminują błędy związane z tradycyjnym, ręcznym wprowadzaniem płatności do systemu.

Oczywiście nowoczesne i wygodne płatności to duże udogodnienie także dla klientów salonu. Brak kolejek i sprawna obsługa zwiększają komfort oraz zadowolenie kupujących, a często wręcz zachęcają ich do dodatkowych zakupów. – Oferowany przez nas opłatomat to urządzenie, którego funkcjonalności można dowolnie modyfikować. Poza anonimową ankietą satysfakcji, którą użytkownik wypełnia po zakończeniu transakcji, wielu dealerów rozszerza możliwości urządzenia choćby pod kątem crosselingu – oferując klientom sprzedaż określonych usług lub produktów – czy też umawiania jazd próbnych – podkreśla współwłaścicielka Berg Regions. Jak dodaję, kadrę jej firmy tworzą nie tylko zawodowi programiści, ale i eksperci branży motoryzacyjnej. – Dzięki temu możemy dostarczać zaawansowane technologicznie rozwiązania, ale też precyzyjnie dostosowywać je do specyfiki sektora automotive – zaznacza.

WDROŻENIE? ŁATWO I PRZYJEMNIE

Co warto podkreślić, rozwiązanie oferowane przez Berg Regions zakłada minimalne zaangażowanie po stronie dealera. Zespół techników dostawcy montuje opłatomat we wskazanym miejscu w salonie, a następnie aktywuje połączenie oprogramowania z systemem DMS i przeprowadza krótkie szkolenie dla pracowników stacji dealerskiej. W ramach niewielkiej miesięcznej opłaty abonamentowej Berg Regions gwarantuje też dealerom wsparcie techniczne oraz – jeśli pojawi się taka potrzeba – pomoc we wdrożeniu nowych funkcjonalności.

Inwestycja w opłatomat ma być dla wielu stacji samochodowych krokiem w stronę nowoczesności. – Nasze urządzenie nie tylko zwiększa efektywność operacyjną salonu. To również poprawa wizerunku firm, których priorytetem jest skuteczna obsługa klienta. W obliczu rosnącej konkurencji i zmieniających się oczekiwań nabywców, to właśnie zapewnienie wyjątkowego doświadczenia zakupowego może okazać się decydujące – podsumowuje Patrycja Zielińska.

INWESTYCJA W NASZ OPŁATOMAT TO INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ TWOJEGO SALONU. DAJ SWOIM KLIENTOM WIĘCEJ KOMFORTU, A SOBIE – WIĘKSZĄ EFEKTYWNOŚĆ I KONTROLĘ.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej:
patrycja@bergregions.pl
tel +48 666 528 797

REKLAMA
Zobacz również
Prezentacja firmy sponsorowany
Myjnia i detailing – duet potęgujący korzyści
Redakcja
20/6/2024
Prezentacja firmy sponsorowany
Chcemy być liderem nowoczesnej mobilności
Redakcja
7/5/2024
Prezentacja firmy sponsorowany
Po swojemu: od profilu na Facebooku do wielomilionowego biznesu
Redakcja
6/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.