Aktualności

Świąteczna akcja Grupy Chodzeń

W ramach zakończonej niedawno charytatywnej akcji Grupy Chodzeń obdarowanych zostało niemal 800 mieszkańców Domów Pomocy Społecznej. Tym razem zgrany zespół wolontariuszy mógł liczyć na dodatkową pomoc – wsparcie zawodników piłkarskiej Legii Warszawa.

Wolontariusze wraz z piłkarzami Legii Warszawa fot. Grupa Chodzeń

Okres Bożego Narodzenia to dla Grupy Chodzeń tradycyjnie bardzo pracowity czas. Już od 7 lat pracownicy trzech stacji dealera – Toyota Chodzeń Warszawa, Toyota Chodzeń Piaseczno i Lexus Warszawa Puławska – przygotowują paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących. Ostatnia edycja akcji przyciągnęła wyjątkowych gości – zawodników Legii Warszawa. W efekcie reprezentant Polski Bartosz Slisz oraz pomocnik stołecznego klubu Jurgen Elitim ramię w ramię pracowali z dealerską drużyną, przygotowując i rozdając ponad 560 świątecznych upominków. W 2023 r. adresatami prezentów byli mieszkańcy trzech mazowieckich DPS-ów: w Warszawie, Konstancinie i Górze Kalwarii.

Do świątecznej pomocy najuboższym tradycyjnie dołączyły również dwie pomorskie stacje należące do Grupy: Toyota Carter Gdańsk i Toyota Carter Chodzeń, które wsparły DPS przy ul. Polanki w Gdańsku oraz placówkę w Zaskoczynie. Upominki świąteczne z logo dealera otrzymało 224 podopiecznych organizacji.

Warto dodać, że co roku aktywny udział w społecznej inicjatywie firmy bierze także prezes i właściciel grupy – Piotr Chodzeń, który osobiście angażuje się w przygotowanie paczek oraz odwiedza wraz z pracownikami mieszkańców DPS-ów i ich opiekunów. Więcej o charytatywnej działalności dealera napiszemy w jednym z tegorocznych wydań naszego miesięcznika.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
MG Motor Europe przeciwne unijnym cłom. „Protekcjonistyczne praktyki handlowe”
Redakcja
17/6/2024
Aktualności
Toyota Romanowski z trzecim Lexusem
Redakcja
13/6/2024
Aktualności
Komisja Europejska zadecydowała. Nowe cła mogą sięgnąć 50 proc.
Redakcja
12/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.