Aktualności

Stefano Mor nowym prezesem Porsche Inter Auto Polska

Nowym prezesem grupy dealerskiej Porsche Inter Auto Polska został Stefano Mor. Poprzedni prezes Peter Vošček zarządza od stycznia rynkami czeskim i słowackim.

Stefano Mor został nowym prezesem grupy dealerskiej Porsche Inter Auto Polska

Stefano Mor przez lata zdobywał doświadczenie na rynku włoskim w strukturach Porsche Holding, zaś obecnie, mając pod swoimi skrzydłami 26 salonów siedmiu marek, odpowiada za rozwój polskiego oddziału koncernu.

„Polska to strategiczny rynek, w który nieustannie inwestujemy. Cieszę się, że dołączam do tak znakomitego i ambitnego zespołu ekspertów. Jestem przekonany, że przed nami czas intensywnego rozwoju i dostarczania klientom najwyższej jakości produktów i usług oraz niepowtarzalnych doświadczeń” – przekonuje nowy prezes zarządu Porsche Inter Auto Polska.

Porsche Inter Auto posiada oddziały w Austrii, Albanii, Chorwacji, Czechach, Macedonii, Niemczech, Rumunii, Serbii, Słowenii, a ponadto na Słowacji, Węgrzech oraz – już od 2012 r. – w Polsce. Marki, które są w portfolio PIA, to Audi, Skoda, Bentley, Porsche, Lamborghini i Volkswagen (osobowe i dostawcze).

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
„Elektryki” problemem dla firm leasingowych
Redakcja
23/2/2024
Aktualności
Pick-upy ze wzrostem sprzedaży w Europie
Redakcja
21/2/2024
Aktualności
Europa wita rok 2024 wzrostami
Redakcja
20/2/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.