Aktualności

Nowa odsłona salonu Volvo w Lublinie

Istniejąca od 2004 r. firma Scandinavia Auto, jedyny dealer Volvo na Lubelszczyźnie, w lipcu uruchomiła nowy salon szwedzkiej marki. Obiekt powstał od podstaw w nowej lokalizacji, oddalonej od poprzedniej zaledwie o 1,5 km.

Salon stworzono zgodnie z nowymi standardami Volvo, zakładającymi m.in. duże przeszklenia elewacji.

Najnowsze założenia marki zawitały również do wnętrza obiektu. Zmianom uległa m.in. przestrzeń serwisowa, gdzie klienci mogą teraz porozmawiać z konsultantem technicznym, który dokonuje przeglądu ich samochodu. Przez szybę mogą również na bieżąco „podglądać” czynności serwisowe dokonywane przy ich aucie. Ciekawie zaaranżowano też pomieszczenie przeznaczone do wydawania aut. Przyciemnione ściany w połączeniu z efektownym oświetleniem mają pozytywnie wpływać na odczucia osób odbierających pojazdy. W poprzedniej lokalizacji pozostała blacharnia-lakiernia, gdzie działa także salon Subaru oraz autoryzowany serwis marki KIA. Oprócz tego właściciele dealerstwa posiadają salon KIA w Kalinówce koło Lublina.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
CSSM: Chiny przeznaczyły 231 mld dol. na rozwój branży „elektryków”
Redakcja
21/6/2024
Aktualności
Europa: maj bez rewelacji
Redakcja
20/6/2024
Aktualności
Grupa Romanowski zaprezentowała mediom nowy salon Lexusa w Kielcach
Redakcja
18/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.