Aktualności

Nord Auto z tytułem „Dealera Roku”. Firma zgarnęła pięć wyróżnień

Inchcape JLR Poland, dystrybutor Jaguara i Land Rovera w Polsce, przyznał tytuł „Dealera Roku” (2022/2023) wywodzącej się z Białegostoku firmie Nord Auto, która zdobyła aż pięć wyróżnień.

Pierwsze z nich dealer otrzymał za najlepszy wynik w realizacji planu sprzedaży aut nowych, zaś kolejne za najwyższy udział rynkowy w segmencie premium, sukces w budowaniu wizerunku marki, a ponadto za pozyskiwanie leadów oraz wykorzystanie potencjału rynku w zakresie zakupu akcesoriów. „Salon Jaguara i Land Rovera działał już kiedyś w Białymstoku. Został niestety zamknięty, a klienci, chcąc kupić bądź serwisować auto, byli zmuszeni jechać do Warszawy czy Łodzi (…). Nasz obiekt Nord Auto Jaguar Land Rover zaczął działać od 1 grudnia 2020 r. na pełnych obrotach, a dziś odnotowaliśmy już taki sukces” – cytuje właściciela dealerstwa Andrzeja Arefiewa lokalny serwis Bia24.

Nord Auto działa w Białymstoku, gdzie prowadzi salony Volvo, Jaguara, Land Rovera i Hyundaia, a także centrum samochodów używanych. Druga lokalizacja dealera to Olsztyn, w którym firma ma punkt sprzedaży szwedzkiej marki, dwa autoryzowane serwisy (Volkswagena i SEATA) oraz blacharnię-lakiernię. Przedsiębiorstwo planuje rozszerzyć marki konsorcjum JLR na kolejne miasta.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Dwie listy, dwóch zwycięzców
Redakcja
21/5/2024
Aktualności
Jakościowa sprzedaż
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Grupa Pietrzak prezentuje Koenigsegg Jesko Attack
Redakcja
20/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.