Aktualności

Nagroda dla Malwiny Lis już w Kaliszu

Ostatnią Nagrodę Rynku 2020, w kategorii „Wschodząca gwiazda rynku dealerskiego”, odebrała Malwina Lis. Wręczenie nagrody odbyło się w Volvo Car w Kaliszu.

Malwina Lis jest szefem marketingu i PR w wielomarkowej grupie dealerskiej Lis. Jeszcze przed wyborem laureata Volvo Car Kalisz informowało na kanałach social media – jesteśmy dumni, że zauważają nas branżowe media i uznają nasz rodzinny biznes za wart uwagi i nominacji do prestiżowych nagród.

Nagrodę Rynku wręczał Robert Kaźmierczak, przedstawiciel patrona nagrody, firmy Impuls-Leasing

Grupa Lis, wcześniej znana bardziej jako Auto Centrum Lis, od ponad 20 lat działa na kaliskim rynku motoryzacyjnym. W skład grupy wchodzą salony marek: Mitsubishi, Hyundai, Volvo, Ford oraz Renault i Dacia.

Na wyróżnienie dla Malwiny Lis złożyły się m.in. udział w zbudowaniu nowoczesnego salonu i udanym wprowadzeniu na kaliski rynek marki Volvo oraz realizacja spójnych dla całej grupy działań marketingowych, które przyczyniły się do sukcesywnych wzrostów poszczególnych brandów. Grupa Lis zapewniła sobie m.in. miejsce na liście 50 największych dealerów w Polsce.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Na zdjęciu: Robert Kaźmierczak, przedstawiciel patrona nagrody firmy Impuls-Leasing (z lewej), Malwina Lis, szef marketingu i PR w Grupie Lis, oraz Marek Konieczny z “Dealera”
Skontaktuj się z autorem
Piotr Lis
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Dwie listy, dwóch zwycięzców
Redakcja
21/5/2024
Aktualności
Jakościowa sprzedaż
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Grupa Pietrzak prezentuje Koenigsegg Jesko Attack
Redakcja
20/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.