Aktualności

Maserati Chodzeń jednym z najlepszych ASO marki w Europie

Należący do Grupy Chodzeń autoryzowany serwis Maserati został uznany za jeden z najlepszych w Europie. Dealera doceniono w ramach konkursu Maserati – Masters of Care 2023, który jest organizowany przez centralę w Modenie.

Przez cały 2023 r. dealerzy Maserati rywalizowali ze sobą, zdobywając punkty w różnych obszarach związanych z obsługą posprzedażną. Do finału konkursu zakwalifikowały się 34 najlepsze serwisy z całego świata, w tym osiem na 152 z Europy, które osiągnęły najwyższe ogólne wyniki (pod uwagę były brane sprzedaż części i akcesoriów oraz obsługa serwisowa). W gronie ośmiu najlepszych przedstawicieli Starego Kontynentu znalazł się dealer z Polski – Maserati Chodzeń, który prowadzi stację marki przy ul. Puławskiej 52A w Piasecznie.

„Pragnę podziękować naszym pracownikom za ich wkład pracy, a także naszym klientom za zaufanie oraz lojalność, które przyczyniły się do osiągnięcia tego prestiżowego wyróżnienia” – komentuje Piotr Chodzeń, prezes zarządu Grupy Chodzeń. I dodaje: „Jestem dumny, że zdobyliśmy tę zaszczytną nagrodę. Potwierdza ona, że ponad 10 lat temu obraliśmy właściwy kierunek, oferując nie tylko możliwość zakupu aut tej wyjątkowej marki, ale również obsługę na najwyższym poziomie, w najlepszym serwisie Maserati w regionie”.

Grupa Chodzeń znalazła się na 11. miejscu ostatniej Listy TOP50, z wynikiem 6 758 sprzedanych nowych samochodów (+12,86 proc. r/r). Dealerstwo działa na terenie Warszawy, Piaseczna i Gdańska, posiadając autoryzacje Toyoty, Lexusa i Maserati. Dealer jest związany z branżą automotive od 1976 r. – wtedy to zadebiutował serwisem blacharsko-lakierniczym w Piasecznie. W 1986 r. pozyskał zaś jedną z pierwszych w Polsce autoryzacji na usługi serwisowe marki Toyota, a już w 1991 r. powstała autoryzowana stacja dealerska Toyota Chodzeń Piaseczno.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Nowy format Renault
Redakcja
24/4/2024
Aktualności
Rynek „elektryków” – mniej Europy, więcej Chin
Redakcja
23/4/2024
Aktualności
Toyota ze wzrostem w I kw.
Redakcja
19/4/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.