Aktualności

Marvel z pierwszym pop-up’em Hyundaia w Polsce

Marvel, autoryzowany dealer marek Hyundai, Isuzu, Jaguar, Kia i Land Rover, otworzył w lutym 2024 r. nowy punkt sprzedaży w centrum handlowym Port Łódź. To pierwszy w Polsce obiekt Hyundaia działający w formule pop-up store.

Sieć sprzedaży Hyundai Motor Poland liczy obecnie 62 punkty z pełną autoryzacją sprzedaży i serwisu oraz dwa punkty realizujące samą sprzedaż, w tym jeden w postaci nowo powstałego pop-up’u zlokalizowanego przy ul. Pabianickiej 24 w Łodzi. Nowa lokalizacja dla modeli koreańskiej marki umożliwia nie tylko kupno auta, ale i jazdę próbną, a przy tym zapewnia możliwość zapoznania się z bieżącą ofertą finansowania i ubezpieczenia samochodu.

Grupa Marvel zdobyła 24. miejsce na ostatniej Liście TOP50, z wynikiem 4 071 sprzedanych nowych aut (+17,90 proc. r/r). Największy polski dealer związany z marką Kia kontynuuje więc dobrą passę zapoczątkowaną w 2021 r. Na przestrzeni 2 lat firma zwiększyła sprzedaż przeszło o połowę, awansując na Liście o 16 pozycji. W roku 2022 dealer poszerzył ponadto dotychczasowe portfolio, pozyskując autoryzacje marek JLR. Dealer działa na terenie Łodzi, Bełchatowa, Poznania i Bukowca, w którym zajmuje się przebudową i obsługą pojazdów flotowych oraz specjalnych.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Szokujące przejęcie we Francji
Redakcja
12/7/2024
Aktualności
Ekologia to nasz wybór
Redakcja
12/7/2024
Aktualności
Firmy z opłatą za auta spalinowe
Redakcja
11/7/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.