Aktualności

Jak zwalczać koronawirusa w ASO? Praktyki do wdrożenia

Koronawirus odciska coraz większe piętno na naszym życiu i biznesie. Nie ma wątpliwości: musimy zrobić wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne swoim pracownikom i klientom, ale też zachować sprawność organizacyjną swoich firm.

Oczywiste jest, że nikt z nas nie był przygotowany na tak ekstremalne wyzwanie. Dlatego niezwykle cenne w tej sytuacji stają się wzajemna współpraca i wymiana informacji.

Apelujemy więc do Państwa o pomoc w stworzeniu katalogu „dobrych praktyk”, wymyślonych i realizowanych przez polskich dealerów w celu ograniczenia skutków tej dramatycznej sytuacji – tak w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego, jak i w zakresie konsekwencji sprzedażowych i biznesowych.

Prosimy: przysyłajcie nam wszystkie zastosowane przez siebie pomysły i idee. Naprawdę możemy sobie wzajemnie pomóc.

Mamy nadzieję, że wymiana pomysłów i koncepcji organizacyjnych pozwoli polskim dealerom i ich pracownikom przetrwać ten trudny czas jak najbezpieczniej i jak najsprawniej, z zachowaniem spokoju, rozsądku i roztropności. Liczy się każdy e-mail i każde działanie.


Wszystkie pomysły i dobre praktyki (teksty, zdjęcia, filmy) prosimy nadsyłać na adres:

koronawirus@zds.org.pl lub redakcja@miesiecznikdealer.pl.

Będą one publikowane na bieżąco na stronie Związku Dealerów Samochodów oraz w mediach miesięcznika „Dealer”.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
„Elektryki” problemem dla firm leasingowych
Redakcja
23/2/2024
Aktualności
Pick-upy ze wzrostem sprzedaży w Europie
Redakcja
21/2/2024
Aktualności
Europa wita rok 2024 wzrostami
Redakcja
20/2/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.