Aktualności

Grupa Zasada: premiera kampera Hymer Venture S

Kampery zyskały na popularności zwłaszcza w okresie pandemii, choć część dealerów już od wielu lat zajmuje się ich sprzedażą. Nowym modelem kampera pochwaliła się właśnie spółka Elcamp, która jest powiązana kapitałowo z Grupą Zasada.

Pod koniec listopada w Warszawskim Centrum Caravaningu przy ul. Omulewskiej 27, z inicjatywy powiązanej kapitałowo z Grupą Zasada spółki Elcamp, odbyła się premiera Hymera Venture S. Podczas jej trwania zaprezentowano jeden z trzech dostępnych na świecie modeli tego pojazdu.

Kamper, który kosztuje prawie 240 tys. euro, został „podzielony” na dwie kondygnacje. Na niższej znajdują się łazienka (wyposażona w umywalkę, sedes i prysznic) oraz kuchnia mająca na swoim wyposażeniu m.in. dwie kanapy i rozkładany stolik. Z kolei do sypialni pod podnoszonym pneumatycznym dachem prowadzą podświetlane schody (boczne ściany wypełnione są powietrzem pod ciśnieniem, zapewniającym izolację termiczną i akustyczną wnętrza). Z tyłu kampera ulokowano odchylaną platformę, która po otwarciu zamienia się w „taras”. Kamper liczy niecałe 6,5 m długości oraz ponad 3 m wysokości (z rozłożonym dachem 4,5 m). Hymer Venture S posiada dwa miejsca do jazdy i cztery do spania.

Elcamp to firma oferująca kompleksowe usługi związane z karawiningiem. Sprzedaje m.in. kampera własnej produkcji – przygotowywany na bazie Fiata Ducato model Glob-Tracellera.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Pick-upy ze wzrostem sprzedaży w Europie
Redakcja
21/2/2024
Aktualności
Europa wita rok 2024 wzrostami
Redakcja
20/2/2024
Aktualności
Maserati Chodzeń jednym z najlepszych ASO marki w Europie
Redakcja
16/2/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.