Aktualności

Bravoauto z nową lokalizacją w Krakowie

Inchcape Polska, dealer BMW i MINI, rozwija swoją sieć sprzedaży samochodów używanych – Bravoauto. Nowy oddział tego brandu został otwarty w styczniu w stolicy Małopolski. Jest to pierwsza lokalizacja Grupy Inchcape w tym regionie.

Po Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu przyszedł czas na Kraków. To tu, przy ul. Zakopiańskiej 288, mieści się najnowsza placówka Bravoauto zajmująca się sprzedażą i odkupem aut używanych. W nowej lokalizacji oferowanych jest na miejscu ponad 50 samochodów używanych. Klienci mogą jednak wybrać auto z całej, liczącej około 500 aut, oferty Bravoauto, a przy tym skorzystać z darmowej dostawy między poszczególnymi oddziałami.

W car parku Bravoauto dominują samochody w wieku od 5 do 7 lat. Około połowę całej floty stanowią auta marki BMW, z którą związany jest Inchcape. Struktura oferowanych pojazdów zmienia się jednak na rzecz samochodów marek popularnych najczęściej wyszukiwanych na rynku, a głównym kryterium włączenia konkretnych samochodów do oferty ma być ich stan techniczny (każdy pojazd sprawdzany jest szczegółowo według 120 punktów kontrolnych, jakość samochodu potwierdzana jest następnie certyfikatem). Bravoauto oferuje 24-miesięczną gwarancję na pojazdy oraz umożliwia zwrot samochodu w ciągu 14 dni.

W krakowskim oddziale, podobnie jak we wszystkich placówkach Bravoauto, klienci mogą nie tylko nabyć samochód, ale także sprzedać swój dotychczasowy samochód, skorzystać z różnych form finansowania, ubezpieczenia czy usług detailingowych oraz kupić koła lub opony.

Firma Inchcape planuje dalej rozwijać brand Bravoauto, w tym zadebiutować z oddziałami w nowych dla siebie regionach.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Dwie listy, dwóch zwycięzców
Redakcja
21/5/2024
Aktualności
Jakościowa sprzedaż
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Grupa Pietrzak prezentuje Koenigsegg Jesko Attack
Redakcja
20/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.