Aktualności

Autorud z nowym oddziałem na Mazowszu

Związana z markami Grupy Volkswagen firma Autorud z salonami w
Stalowej Woli i Kielcach rozszerzyła swoją działalność o nową lokalizację.

Dealer zainwestował w Radomiu w stację Audi Select :plus, łączącą sprzedaż samochodów używanych i usługi serwisowe. – Cieszymy się, że możemy wejść na rynek radomski i prowadzić tu nasz kolejny salon. Już od dłuższego czasu obserwujemy stabilny rozwój i ogromny potencjał tego miasta – i tym bardziej jesteśmy dumni, że staniemy się jego częścią – podkreśla Stanisław Sobiło, prezes zarządu Autorud Stalowa Wola.

Placówka mieści się przy ul. Niemcewicza 2/4, gdzie wcześniej działał obiekt handlowy, który dealer gruntownie zmodernizował i dostosował do standardów Audi. Powierzchnia całego salonu to blisko 2500  m², z czego 600  m² stanowi przestrzeń ekspozycyjna mogąca pomieścić 16 samochodów. Z kolei przed salonem niemieckiej marki dealer ma prezentować co najmniej 50 aut w różnych specyfikacjach.

Oprócz sprzedaży samochodów używanych Audi nowa placówka świadczy usługi serwisowe (w warsztacie wydzielono 9 stanowisk), a także prowadzi sprzedaż części i hotel opon.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Toyota Romanowski z trzecim Lexusem
Redakcja
13/6/2024
Aktualności
Komisja Europejska zadecydowała. Nowe cła mogą sięgnąć 50 proc.
Redakcja
12/6/2024
Aktualności
Polski debiut marek Omoda i Jaecoo
Redakcja
12/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.