Aktualności

Auto Partner Garcarek z oddziałem w Koninie

Firma Auto Partner Garcarek, związana od 1996 r. z marką Mercedes-Benz, rozwija terytorialnie swoją działalność. Uruchomiła w październiku nową stację w Koninie.

Dotychczas – przez ponad dwie dekady – Andrzej i Jan Garcarkowie prowadzili swój biznes w jednej, systematycznie unowocześnianej i rozbudowywanej, stacji dealerskiej zlokalizowanej w Ociążu nieopodal Kalisza (uruchomionej oficjalnie w grudniu 2000 r.).

Teraz dealer otwiera nowy oddział w sąsiednim Koninie przy ul. Bursztynowej 41 (oddalony od matecznika o około 70 km).

W zbudowanym od podstaw obiekcie działa autoryzowany serwis Mercedesa obsługujący samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Prowadzona jest także sprzedaż ciężarówek, części oraz akcesoriów tej marki. W konińskiej lokalizacji powstało również bistro dla klientów (podobne działa w Ociążu) i strefa wypoczynku dla kierowców, funkcjonująca jako specjalny budynek dostosowany do ich potrzeb. Oddział Auto Partner Garcarek w Koninie to pierwsze przedstawicielstwo Mercedesa – i marki premium – w tym ponad 70-tysięcznym mieście.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Dwie listy, dwóch zwycięzców
Redakcja
21/5/2024
Aktualności
Jakościowa sprzedaż
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Grupa Pietrzak prezentuje Koenigsegg Jesko Attack
Redakcja
20/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.