Aktualności

Auto Idea świętuje 25-lecie istnienia

Grupa Auto Idea obchodziła w kwietniu swoje 25-lecie. Świętowanie połączyła z oficjalnym otwarciem nowego salonu Mercedesa przy ul. Artyleryjskiej 49 w Warszawie. Jubileusz odbył się w gronie pracowników, ale firma szykuje już podobną imprezę także dla swoich klientów.

Wydarzenie, które rozpoczęło się w nowo powstałym salonie, zainicjował występ słynnego skrzypka Marcina Roszkowskiego. Następnie pracownicy obejrzeli film, podsumowujący 25 lat istnienia firmy, który zapowiedział prezes Auto Idea Bogusław Kowalski. Zatrudnieni zwiedzili kolejno nowy obiekt, co było okazją do dokładnego zapoznania się z najnowszym standardem producenta MAR2020 (cechuje go m.in. to, że klienci w ramach sprzedaży i serwisu trafiają do tzw. stref otwartych, półotwartych i zamkniętych, z kolei obsługa znajduje się docelowo na zapleczu administracyjnym). Później zaś impreza przeniosła się do hotelu Windsor w Jachrance pod Warszawą, w którym odbyła się uroczysta kolacja, a osoby mające 25-letni staż pracy otrzymały specjalne nagrody.

Budynek przy ul. Artyleryjskiej 49 w Warszawie to już czwarty obiekt niemieckiej marki premium Grupy Auto Idea, dealera mającego ponadto lokalizacje w Łomiankach k. Warszawy, Białymstoku i Olsztynie (w tej ostatniej lokalizacji firma ma też autoryzację Mazdy). Powierzchnia nowego obiektu liczy 4,2 tys. m², z czego sam salon zajmuje około 1,2 tys. m² (na resztę składają się serwis z 12 stanowiskami oraz magazyn). Na ekspozycji jest miejsce dla około 10 aut osobowych, dwóch dostawczych oraz trzech używanych. Klient, który przyjeżdża na wizytę do serwisu, zostaje rozpoznany poprzez odczytanie numeru rejestracyjnego samochodu, dzięki czemu w sposób zautomatyzowany wjeżdża do lobby warsztatu (gdzie jego auto odbiera tzw. car checker).

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
CSSM: Chiny przeznaczyły 231 mld dol. na rozwój branży „elektryków”
Redakcja
21/6/2024
Aktualności
Europa: maj bez rewelacji
Redakcja
20/6/2024
Aktualności
Grupa Romanowski zaprezentowała mediom nowy salon Lexusa w Kielcach
Redakcja
18/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.