Aktualności

Auto Group Polska z drugim salonem Audi

Na mapie Wrocławia pojawił się nowy salon Audi. Dealerstwo uruchomiło Auto Group Polska, obecne w stolicy województwa dolnośląskiego od 2007 r. (grupa prowadzi we Wrocławiu salon Audi przy ul. Karkonoskiej oraz salony Skody i Volkswagena przy al. Aleksandra Brücknera).

Drugi salon brandu z czterema pierścieniami grupa uruchomiła w al. Aleksandra Brücknera 38, co oznacza, że z marką Audi obecna jest po dwóch przeciwległych stronach miasta.

Budynek został postawiony od podstaw, powstał w koncepcji Audi Terminal, która charakteryzuje się fasadą wykonaną z aluminium, a we wnętrzu przestrzenią ekspozycyjną stanowiącą metaforę toru wyścigowego.

Budowa dealerstwa trwała 12 miesięcy. Obiekt składa się z trzech kondygnacji: podziemia (magazyn części i samochodów), parteru oraz piętra, których całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 4 330 m2. Salonowa przestrzeń mieści na ekspozycji 14 samochodów, tyle samo podnośników znajduje się w hali serwisowej.

– Co istotne dla miłośników sportowych wersji aut, w salonie mamy wydzieloną indywidualną strefę Audi Sport, w której prezentujemy takie modele jak Audi TT RS czy Audi RS3. Oprócz samochodów nowych, oferujemy w nowej lokalizacji także samochody używane, które sprzedajemy w ramach programu Audi Select Plus – mówi Justyna Ratajewska z działu marketingu dealera. Nowy salon Auto Group Polska działa od 3 lutego.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Toyota ze wzrostem w I kw.
Redakcja
19/4/2024
Aktualności
Pierwszy spadek w 2024 r.
Redakcja
18/4/2024
Aktualności
Samochód od dealera
Redakcja
17/4/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.