Aktualności

Akcja świąteczna Grupy Chodzeń na rzecz DPS-ów

Grupa w skład której wchodzą dealerstwa Toyoty Lexusa i Maseratti pod koniec minionego roku wsparła po raz kolejny Domy Pomocy Społecznej.

W Grupie Chodzeń przedświąteczna pomoc świadczona trzem placówkom DPS-ów staje się powoli tradycją. W okresie bożonarodzeniowym dealer wsparł trzy DPS-y: w Warszawie przy ul. Parkowej 7A, w Konstancinie przy ul. Potulickich 1 i w Górze Kalwarii przy ul. Szpitalnej 1. W 2021 roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla 607 pensjonariuszy trzech placówek firma przygotowała paczki z artykułami spożywczymi. Łącznie na cel świątecznych pakietów zakupionych zostało blisko 5 tys. szt. artykułów spożywczych. Nie inaczej jak przy okazji akcji z poprzednich lat, w proces pakowania oraz rozwożenia paczek włączyli się liczni pracownicy oraz Zarząd firmy. Prezes Zarządu Piotr Chodzeń odwiedził dwie najliczniejsze placówki, w Górze Kalwarii i Konstancinie, aby złożyć życzenia świąteczne i przekazać upominki dla pensjonariuszy. 

Akcja świąteczna Grupy Chodzeń nie dotyczyła tylko placówek w Warszawie i okolicach. Należąca do Grupy Chodzeń Toyota Carter Gdańsk od 2010 roku wspiera Dom Pomocy Społecznej Polanki w Gdańsku. W tym roku z okazji zbliżających się Świąt, dealer przygotował dla pensjonariuszy 122 paczek świątecznych, które dostarczone zostały do placówki przez przedstawicieli firmy, z Dyrektorem Handlowym Arkadiuszem Lelukiewiczem na czele. 

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Dwie listy, dwóch zwycięzców
Redakcja
21/5/2024
Aktualności
Jakościowa sprzedaż
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Grupa Pietrzak prezentuje Koenigsegg Jesko Attack
Redakcja
20/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.