Forum TOP100 | 21-22 marca 2018 r. | Hotel Warszawianka – Jachranka k/Warszawy. Zapraszamy!


Forum TOP100

Już po raz dziesiąty, 21 marca w Hotelu Warszawianka w Jachrance k/Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim, zbiorą się najwięksi polscy dealerzy, by w czasie konferencji FORUM TOP100 – wraz z ekspertami – dyskutować o tym, jak najlepiej i najskuteczniej rozwijać dealerskie biznesy, a także jakie światowe trendy będą decydować o powodzeniu polskich dealerów w najbliższych latach.

 

Tradycyjnie Forum otworzy raport o zmianach i trendach, jakie można było zauważyć wśród największych dealerów w Polsce w roku 2017. Szczególną uwagę zwrócimy w tym roku na zjawisko efektywności i rentowności największych grup i firm dealerskich w Polsce.

Forum będzie podzielone na dwa spójne tematycznie bloki pokazujące z polskiej i europejskiej perspektywy najważniejsze wyzwania, jakie czekają w najbliższych latach polskich dealerów. Będziemy pytać, czy samochody elektryczne to tylko biznesowa fantasmagoria czy też realne wyzwanie, na które dealerzy muszą czym prędzej się przygotowywać? Zastanowimy się też czy na naszych oczach nie realizują się wreszcie, głoszone od dawna, czarne proroctwa o zmianach modelu dystrybucji samochodów. Gość specjalnym tegorocznego Forum będzie Marek Zuber, jeden najbardziej znanych publicystów ekonomicznych. Ekspert spróbuje opisać, w jakiej kondycji będzie polska i światowa gospodarka w najbliższych miesiącach i co to będzie oznaczać dla kursu złotego i euro. A to rzecz dla dealerów kluczowa.

Uczestnicy Forum zakończą dzień wieczorną galą, na której zgromadzeni poznają listę TOP50 za rok 2017, czyli zestawienie największych dealerów i grup dealerskich w Polsce. 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Forum: www.top100forum.pl

i w mediach społecznościowych: