Wydarzenia

Większe Renault we Włocławku


Stacja dealerska marki Renault należącą do firmy Auto Serwis Pasikowski, zlokalizowana przy ul. Polnej we Włocławku, przeszła gruntowną przebudowę. W wyniku prac trwających od maja 2018 r. powierzchnia wystawiennicza salonu zwiększyła się dwukrotnie – z 300 do 600 m2.

Teraz istnieje możliwość eksponowania tam 9 samochodów. Prace budowlane nie ominęły serwisu, którego kubatura zwiększyła się w wyniku podwyższenia budynku o dwa metry. Aktualnie wraz z rozwojem firmy dealer prowadzi rekrutację na dwa stanowiska.

Mimo przebudowy dealer cały czas zapraszał klientów do zapoznania się z gamą modelową marek Renault i Dacia (obiekt tego brandu graniczy z przebudowanym salonem). Trwające prace nie spowodowały znacznego spadku udziałów Renault w lokalnym rynku. W 2018 r. udziały francuskiej marki w starym województwie włocławskim wyniosły ponad 4,6 proc., co jest wynikiem zbliżonym do tego, jaki Renault uzyskuje w skali całego kraju. Firma Auto Serwis Pasikowski – oprócz stacji dealerskiej marek Renault i Dacia we Włocławku – posiada koncesje obu marek także w Płocku.