Wydarzenia

Toyota ANWA wspiera krakowski sport


Krakowski dealer Toyoty, firma ANWA, współpracując z Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie, uczestniczy w wielu dużych imprezach sportowych. A tych w Krakowie nie brakuje…

Współpraca dealera z krakowskim Zarządem Infrastruktury Sportowej zaczęła się rok temu. Od tego czasu ANWA jest oficjalnym partnerem flotowym organizacji, pomagając w realizacji głównych imprez sportowych. – Naszym ulubionym obszarem  działania jest współpraca w realizacji biegów, które odbywają się w Krakowie, jak PZU CRACOVIA MARATON czy półmaratony lub biegi Triady Krakowskiej – mówi Aneta Dziedzina, specjalista ds. marketingu i reklamy firmy ANWA. W ramach swojego zaangażowania w biegi dealer udostępnia auta, które zabezpieczają zadania związane z techniczną obsługą spotkań, logistyką zawodników, a także prowadzą peletony ze specjalnym zegarem umieszczonym na firmowym samochodzie, który odmierza czas zawodnikom. Pracownicy ANWY niejednokrotnie osobiście uczestniczą również w sportowej rywalizacji.

Auta ANWY wspierają biegaczy PZU CRACOVIA MARATON

 

Zaangażowanie w krakowski sport przynosi firmie korzyści wizerunkowe, pomaga też w kontaktach z klientami. – W ramach współpracy z ZIS otrzymujemy pulę pakietów startowych na biegi, którą rozdajemy swoim klientom. W tym roku zaangażowaliśmy się również w imprezy związane z kajakarstwem, jak Puchar Polski czy Mistrzostwa Świata Seniorów. To dobra okazja, by zaprezentować swoje auta, spotkać z klientami i partnerami biznesowymi, którzy również angażują się w sport, spędzić wspólny czas w przyjaznej atmosferze, np. organizując animacje dla dzieci – tłumaczy przedstawicielka dealera.

Firma umieszcza swoje materiały promocyjne na ważnych sportowych wydarzeniach w Krakowie.

 

Dzięki zaangażowaniu w lokalny sport Toyota ANWA uczestniczy też w szeregu działań komunikacyjnych związanych z organizacją imprez, mając możliwość promowania własnej marki i budowania jej wizerunku. – Jesteśmy wymieniani jako partner flotowy ZIS, umieszczamy swoje banery na imprezach sportowych i mamy możliwość prezentacji aut na krakowskim Rynku Głównym, w bardzo ważnej dla miasta strefie, do której wiele firm nie ma dostępu. Partnerując wydarzeniom sportowym, mogliśmy też przeprowadzić przy okazji objazdu trasy maratonu sesję zdjęciową Toyoty RAV4 pod Wawelem, która doskonale się sprawdziła, pokonując kręte ścieżki wzdłuż bulwarów wiślanych – wymienia Aneta Dziedzina. Jak podkreśla, współpraca z ZIS jest doskonałą okazją do promowania aktywnego i zdrowego stylu życia, prezentowania własnej marki i budowania relacji z mieszkańcami miasta.

Dzięki zaangażowaniu w krakowski sport auta dealera mają dostęp do kluczowych stref w mieście.