Sukces mobilnego salonu samochodowego firmy Jaszpol


Firma Jaszpol podsumowuje dotychczasowe wyniki mobilnego salonu samochodowego, który pozwala zapoznać się z ofertą dealera i kupić auto przy okazji wyjścia na zakupy do centrum handlowego.

Dotychczas odbyły się dwie edycje mobilnego salonu samochodowego.  – Zebrane dane po dwóch edycjach Mobilnego Salonu pokazują, że nie pomyliliśmy się w naszych oczekiwaniach. Wystawionych zostało prawie 200 ofert handlowych, przeprowadzono ponad pół setki jazd próbnych, a na kilkanaście samochodów podpisano zamówienia. Jednak zadowolenie klientów z faktu istnienia Mobilnego Salonu jest dla nas najważniejsze – mówi Tomasz Krakowiak, dyrektor sprzedaży w firmie Jaszpol.

Mobilny salon samochodowy nie różni się od regularnego salonu sprzedaży. Jest wyposażony w niezbędny sprzęt i zapewnia kompleksową obsługę. Powierzchnia ponad 150 m2 jest wypełniona ekspozycją wszystkich obecnie dostępnych modeli samochodów Renault – Espace, Kadjar, Talisman, Megane, Captur, Clio oraz premierowy Scenic.

Kolejny mobilny salon samochodowy zostanie uruchomiony w CH M 1 w Łodzi przy ul. Brzezińskiej 27/29 w dniach od 11 do 19.02.2017.

 

Źródło: Jaszpol