Wydarzenia

Serwisowy mistrz świata z Intervapo


Na Mistrzostwach Świata Ekspertów Technicznych Grupy PSA czteroosobowa ekipa z Polski zdobyła złoty medal. Pomorze reprezentował Tomasz Sosik z firmy Intervapo, najstarszego działającego w Trójmieście dealera marki Peugeot.

Tomasz Sosik związany jest z Intervapo od 11 lat. Do 2015 roku był zatrudniony na stanowisku mechanik/mistrz zmiany.  Od 2015 roku pracuje jako ekspert techniczny. Specjalista z Intervapo został wybrany w wyniku szczegółowej selekcji, na którą złożyło się wiele czynników, w tym czynny udział w szkoleniach, duża aktywność i  posiadane umiejętności czy współpraca z krajowym koordynatorem technicznym.

– Medal Tomasza Sosika to dla naszej firmy wielka nagroda za całokształt pracy.  To też dowód, że naszym klientom jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom wiedzy specjalistycznej i jakości obsługi serwisowej – mówi Wojciech Sadoch, współwłaściciel spółki Intervapo.

Firma Intervapo współpracuje z koncernem PSA od 25 lat. Posiada dwa salony z lwem: przy ulicy Elbląskiej w Gdańsku i przy al. Niepodległości w Sopocie, a także dwie stacje serwisowe i serwis blacharsko-lakierniczy.

Źródło:  Intervapo