Wydarzenia

Serwis Haller sponsorem PKO Grand Prix Gdyni


Dealer Opla Serwis Haller został sponsorem nagrody głównej PKO Grand Prix Gdyni, największej imprezy biegowej w północnej Polsce.  Nagrodą główną imprezy będzie Opel ADAM #YOURSELF.

Gdyńskie Grand Prix składa się czterech biegów głównych, każdy na dystansie 10 km oraz szeregu konkurencji towarzyszących. Pierwszy z cyklu zawodów – Bieg Urodzinowy – odbędzie się już w najbliższy weekend, następny w maju jako Bieg Europejski. Z kolei na czerwiec zaplanowano wieczorną edycję wyścigu – Nocny Bieg Świętojański. Listopadowy Bieg Niepodległości będzie ostatnim i zamykającym cykl zawodów PKO Grand Prix Gdyni.  Nagrodą główną w PKO Grand Prix Gdyni będzie Opel ADAM #YOURSELF, który niedawno miał swoją polską premierę.

W plebiscycie sponsorowanym przez Serwis Haller będą mogły wziąć udział wszystkie osoby sklasyfikowane w Grand Prix, czyli te, które ukończą co najmniej trzy biegi główne. – Serwis Haller od wielu lat wspiera wszelkie aktywności sportowe, ale po raz pierwszy w 40-letniej historii firmy fundujemy nagrodę główną w postaci nowego Opla i to w specjalnej, dedykowanej gdyńskiemu Grand Prix konfiguracji – powiedział Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

 

Źródło: Serwis Haller, Zdjęcie: Zofia Hordyńska