Wydarzenia

Salon Auto Reve otwarty na nowo


Firma Auto Reve, toruński dealer samochodów marek Renault i Dacia, zakończyła przebudowę salonu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Oficjalne otwarcie zmodernizowanego obiektu, połączone z prezentacją nowego Renault Koleos, odbyło się w październiku.

Realizacja inwestycji trwała około pięciu miesięcy. Pomimo prowadzonych prac budowlanych, salon przez cały czas był otwarty i zapewniał obsługę klientów w pełnym zakresie. Rozbudowany obiekt ma powierzchnię 2500 m2  a powiększona część ekspozycji samochodów 1000 m2. Większe są stanowiska biurowe, część wystawiennicza i strefa klienta R- Store. W salonie można prezentować do 20 samochodów. Dodatkowo dzielono powierzchnię ekspozycyjną na trzy samochody dostawcze Renault PRO+ oraz, co ważne, wygospodarowano miejsce na osobną ekspozycję dla 4 samochodów używanych. Pojawił się także nowy punkt wydań  samochodów dla klienta.

Metamorfozę przeszła także elewacja budynku, na której znalazła się nowa wizualizacja marki Renault i Dacia, zgodna z nowymi standardami koncernu Renault. – W odnowionym salonie klienci mogą obejrzeć pod dachem, całą gamę aut osobowych i dostawczych. W wygodnych i powiększonych kącikach klienta można spokojnie popracować i skorzystać z internetu czy tabletu. Nasi klienci mają również możliwość skonfigurowania swojego przyszłego samochodu na specjalnym ekranie – mówi Jarosław Mokwiński, wiceprezes zarządu firmy Auto Reve. Co ciekawe, dealer z Torunia ma za sobą nie tylko rozbudowę obiektu, ale też zmianę wizerunkową i rebranding. W maju firma zmieniła swoją nazwę z Uni-Car Dwa na Auto Reve (w wolnym tłumaczeniu z języka francuskiego auto rêve to samochód marzeń).