Wydarzenia

Pascal Haubenreisser jednym z zagranicznych gości tegorocznego Forum TOP100


Już 21 marca w Hotelu Warszawianka w Jachrance k/Warszawy odbędzie się dziesiąte, jubileuszowe Forum TOP100 – spotkanie największych polskich dealerów, którzy – wraz z ekspertami – będą dyskutować o tym, jak najlepiej i najskuteczniej rozwijać dealerskie biznesy, a także jakie światowe trendy będą decydować o powodzeniu polskich dealerów w najbliższych latach.

 

 Jednym z zagranicznych gości tegorocznego Forum będzie Pascal Haubenreisser, badacz rynku dystrybucji samochodów z niemieckiego oddziału International Car Distribution Program, europejskiej instytucji badawczej rynku samochodowego.Przed podjęciem pracy badawczej Pascal pracował w centrali Opla w Russelheim, gdzie zajmował się marketingiem produktowym. W swoich badaniach specjalizuje się w nowych systemach dystrybucji samochodów i marketingu. Jego obszar badawczy w ramach ICDP obejmuje głównie Niemcy i Chiny, ze szczególnym naciskiem na różnice między systemem dystrybucji aut w Europie i Chinach. Dzieli się swoją wiedzą na licznych konferencjach motoryzacyjnych i dealerskich.

Pascal Haubenreisser opowie gościom Forum o przyszłości rynku dealerskiego w Europie i na świecie. W wystąpieniu pod tytułem „Czy czarne proroctwa właśnie się spełniają? Czy nadchodzą nowe modele dystrybucji na rynku sprzedaży aut? Szanse i zagrożenia dla rynku dealerskiego” omówi w jaki sposób producenci i dealerzy wykorzystują nowe kanały sprzedaży aut. Podczas prelekcji Pascal Haubenreisser postara się również odpowiedzieć na pytanie: jaka będzie przyszłość firm dealerskich w czasach, w których spada popyt na usługi serwisowe, rynek dealerski się konsoliduje, a producenci coraz chętniej eksperymentują z internetem? 

Szczegółowy program Forum TOP100 oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.top100forum.pl