Wydarzenia

Nowy salon spółki Resma w Olsztynie


Z końcem 2016 roku w Olsztynie rozpoczął działalność nowy salon Citroëna. Obiekt należy do spółki Resma, części Grupy Carservis S.A.

To pierwszy obiekt francuskiej marki, którego wnętrze zaprojektowano według nowych standardów wizualnych. Autoryzowany salon Resma znajduje się przy Alei Obrońców Tobruku 5. Do dyspozycji klientów na miejscu jest także stacja kontroli pojazdów i serwis blacharsko-lakierniczy. W Olsztynie Resma świadczy usługi w kompleksie budynków o łącznej powierzchni około 2900m2.

Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. W swoich działaniach zabiegamy o stały rozwój i staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez dostarczanie im wyrobów i usług na możliwie najwyższym poziomie jakościowym. W historii firmy Resma, naszym klientom wydaliśmy już ponad 9 tysięcy samochodów różnych marek. Bardzo się cieszę, że kolejnym etapem rozwoju firmy jest podpisanie umowy o współpracy z europejską marką Citroën o prawie 100 letniej tradycji. W kontekście biznesowym, wiążemy wraz z rozpoczęciem współpracy z Citroënem duże nadzieje – powiedział repezentujący zarząd spółki Resma Zbigniew Opalach.

 

Źródło: Citroën