Wydarzenia

Nowatorski Korczyk Skoda Outlet


Firma Korczyk, dealer marek Skoda i KIA z Bielska-Białej, uruchomiła Korczyk Skoda Outlet – innowacyjne miejsce, które znajduje się w galerii handlowej Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20.

W Outlecie klienci mogą zapoznać się z ofertą samochodów nowych i używanych, a doradcy pomagają również w wyborze optymalnej formy finansowania i ubezpieczenia. Na parkingu podziemnym galerii, w specjalnie oznaczonym miejscu, na klientów Korczyk Skoda Outlet czekają samochody demonstracyjne. Outlet jest czynny codziennie w godzinach otwarcia galerii (9-21) oraz w niedziele handlowe. – Wiemy, jaką wartość w dzisiejszym świecie mają czas i komfort podejmowania decyzji zakupowych. Chcemy być na wyciągnięcie ręki, w samym centrum Bielska-Białej, dlatego z naszą marką pojawiliśmy się w galerii handlowej. Do tej pory żadna galeria handlowa w Polsce wśród swoich najemców nie miała partnera, który proponowałby tak kompleksową ofertę dotyczącą samochodów nowych i używanych z gwarancją. Po raz kolejny jesteśmy innowatorami – mówi Dorota Korczyk, wiceprezes zarządu Grupy Korczyk. Outlet to również miejsce, w którym będą odbywały się warsztaty dla dzieci i klientów biznesowych oraz premiery nowych modeli.

Oficjalne otwarcie Korczyk Skoda Outlet odbyło się 13 września. Wydarzenie, któremu towarzyszyło hasło „Nowy SUV, nowe miejsce, nowe perspektywy”, połączone było z uroczystą premierą Skody KAMIQ.

Gościem ceremonii był prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali prezes zarządu Grupy Korczyk Jacek Korczyk i wiceprezes Dorota Korczyk, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała Krzysztof Brączek oraz dyrektor sprzedaży Skoda Korczyk Andrzej Kine.

Wydarzenie prowadził dziennikarz TVN Turbo Witold Odrobina, a ekspercką opinią na temat nowego modelu Skody podzielił się z gośćmi – trener ŠKODA Auto Szkoła Radek Jaskulski.

Gwiazdę wieczoru – nowego SUV-a – zaprezentowano gościom podczas muzyczno-akrobatycznego show.