Wydarzenia

Nowa Honda na Puławskiej


Jeszcze w ubiegłym roku sieć Hondy wzbogaciła się o nowy salon w aglomeracji warszawskiej. 8 listopada obiekt przy ul. Puławskiej uruchomiła firma Wyszomirski. W uroczystym otwarciu wzięli udział klienci, dziennikarze oraz przedstawiciele importera.

Symbolicznego „przecięcia wstęgi” dokonali właściciele dealerstwa i Wiesław Kołodziej, prezes polskiego oddziału Honda Motor Europe Limited. Spotkaniu towarzyszyła prezentacja najnowszego modelu Hondy – SUV-a CR-V. Nowy salon ma powierzchnię 2000 m2, co pozwala na eksponowanie co najmniej 10 aut, a serwis o powierzchni 600 m2 został wyposażony w 11 podnośników. Na dachu obiektu zlokalizowany jest parking na blisko 70 samochodów. W nowym kompleksie dealer prowadzi również SKP.

Krzysztof Wyszomirski, właściciel firmy, związany jest z japońską marką od lat 90., kiedy – jako jeden z pierwszych dealerów w Polsce – otworzył w Warszawie serwis blacharsko-lakierniczy Hondy. W 2004 r. firma rozszerzyła działalność o salon sprzedaży i serwis japońskiej marki w Siedlcach, gdzie od 2018 r. prowadzi również autoryzowany serwis Fiata.