Wydarzenia

Nagrody Rynku Dealerskiego 2018 – zgłoś swojego kandydata


Redakcja miesięcznika „Dealer” już po raz 9. przyzna tytuły Dealera Roku w pięciu kategoriach, dwa tytuły osobiste oraz jedno wyróżnienie specjalne. Premierowe ogłoszenie wyników odbędzie się wieczorem 5 czerwca, podczas gali Nagród Rynku Dealerskiego 2018 na konferencji Dealer Kongres.    

Istotą wyróżnień – jak co roku –  jest uhonorowanie firm i osób, które ciekawymi pomysłami, osiąganą dynamiką wzrostu, nowatorskimi koncepcjami i skuteczną pracą umacniają swoje biznesy oraz renomę polskiej branży dealerskiej. O przyznanych nagrodach decyduje kilkunastoosobowa Kapituła Nagród oraz głosowanie internetowe otwarte dla wszystkich uczestników rynku. O ostatecznych rozstrzygnięciach decyduje suma głosów oddana przez członków Kapituły (75 proc. wagi) i internautów (25 proc.). Zwycięzcy wybierani są tradycyjnie spośród 3 nominacji, które wcześniej wyselekcjonowała redakcja „Dealera”.

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatów na stronie internetowej Kongresu. Ostateczny termin zgłoszeń upływa 23 maja o północy.

[Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Dziękujemy za wszystkie przesłane propozycje.]

 

Zobacz laureatów poprzedniej edycji nagród >>> Nagrody Rynku Dealerskiego 2017 przyznane!