Wydarzenia

Krężel&Krężel z odświeżonym salonem


W sierpniu dealer Hondy, firma Krężel&Krężel, zakończyła renowację obiektu znajdującego się przy alei Jana Pawła II w Krakowie. Jest to jak na razie jedyny salon japońskiej marki w Małopolsce, który spełnia najnowsze standardy importera dotyczące przestrzeni ekspozycyjnej i obsługi klienta.

Renowacja obiektu trwała 5 miesięcy. – Nie wyobrażałem sobie, aby na tak długi czas zamknąć salon. Pomimo pewnych niedogodności związanych między innymi z hałasem, staraliśmy się działać normalnie. Najpierw remontowaliśmy jedną, a później drugą stronę salonu – mówi Marek Krężel, właściciel dealerstwa. O nową aranżację zadbał architekt zatrudniony przez importera. Zakres prac był szeroki. Znacząco zmieniła się zarówno fasada budynku, jak i jego wnętrze. Z zewnątrz salon zyskał nowoczesne przeszklenia i żaluzje.

W środku zapanował minimalistyczny styl: duże, chromowane płytki podłogowe, które mają zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa, jasne kolory i nowoczesne meble. W części ekspozycyjnej prezentowanych jest obecnie 11 samochodów. Pojawiła się również poczekalnia z wydzieloną strefą dziecięcą, a także miejsce, gdzie eksponowana jest kolekcja akcesoriów. Zmieniły się też znaki kierunkowe, które mają być teraz bardziej czytelne dla odwiedzających salon. W podłogach zainstalowano gniazda elektryczne, przez co salon jest już przygotowany do sprzedaży aut elektrycznych, które w przyszłości mają pojawić się w ofercie Hondy.