Wydarzenia

Jaguar Land Rover wchodzi do Szczecina


Grupa Bońkowscy wprowadza na motoryzacyjną mapę Szczecina markę Jaguar Land Rover. Otwarcie obiektu typu pop-up store połączono z premierą modelu Land Rover Defender.

Firma Bońkowscy rozszerza swoje portfolio o nowy i zarazem jedyny autoryzowany punkt dealerski marek Jaguar Land Rover w Szczecinie – Bońkowscy British Auto.

Obecnie działa już tu pełnowymiarowy serwis obu brytyjskich marek. Nowy salon sprzedaży JLR znajduje się obok serwisu w Ustowie 58, w obiekcie typu pop-up store. Do końca I kwartału 2021 roku powstanie tu nowoczesny obiekt spełniający najwyższe światowe standardy obu brandów.

23 listopada miała miejsce premiera nowego modelu Land Rover Defender połączona z otwarciem nowego obiektu.

Premiera odbyła się w Trafostacji Sztuki w Szczecinie, a prowadził ją Rafał Jemielita, dziennikarz motoryzacyjny znany między innymi z programu „Automaniak”. Swoją historię opowiedział także Michał Woroch, który pomimo, że porusza się na wózku inwalidzkim przejechał przez obie Ameryki straszą wersją Land Rovera Defendera doposażonego w niezbędny sprzęt.

Następnie na scenie pojawił się ambasador modelu – Przemek Kossakowski, który odsłonił bohatera wieczoru i opowiedział o swoich przygodach na krańcach świata.