Wydarzenia

Halloween’owe dni otwarte w Škoda Korczyk


W miniony weekend (26.10-28.10.2018) w Autoryzowanym Salonie Škoda Korczyk w Bielsku-Białej odbyły się wyprzedażowe dni otwarte. Dealer, oprócz stworzonej specjalnej oferty na auta nowe i używane Das WeltAuto, postawił na zapewnienie klientom dodatkowych, mocnych wrażeń.

 

W salonie dostrzec można było ślady po przemarszu żywych trupów, samochody oplotły pajęczyny, po meblach sunęły czarne pająki, a Goście, dla złagodzenia nadmiaru wrażeń, częstowani byli koszmarnym poczęstunkiem i szatańskimi drinkami. Dzieci również skorzystały z przygotowanych dla nich atrakcji.

– W naszym salonie stawiamy na niestandardowe działania wizerunkowe. Lubimy w oryginalny sposób prezentować się Klientom – mówi Magdalena Górny, specjalista ds. PR i marketingu grupy Korczyk. – Zależy nam, aby kreować wokół siebie określony „klimat” i pozytywne skojarzenia. Bezpośrednie doświadczenia z naszą marką w neutralny sposób pozwalają się z nią zaprzyjaźnić i szerzyć o niej wieści – dodaje.

 
Od piątku do niedzieli, przy akompaniamencie halloween’owych atrakcji, Klienci mieli możliwość skorzystania z wielu okazji wyprzedażowego weekendu i poznać nowy model samochodu Škoda Fabia.