Wydarzenia

Gezet z nowym salonem w Szczecinie


W połowie sierpnia Grupa Gezet otworzyła swój nowy salon w Szczecinie. Nowy adres Grupy w tym mieście to Ustowo 57 (Rondo Hakena). Oprócz marek Fiat, Fiat Professional i Alfa Romeo, które Grupa reprezentowała w Szczecinie już wcześniej – prowadząc działalność w dzierżawionym obiekcie firmy Auto-Gryf przy ulicy Białowieskiej – w salonie pojawiły się też brandy Abarth i Jeep.

Powierzchnia salonu liczy ponad 3 tys. m2, razem z halą serwisową, w której znalazło się 17 podnośników, 2 stanowiska diagnostyczne, myjnia i blacharnia-lakiernia, której uruchomienie planowane jest do końca września.

To jednak niejedyna informacja związana z planami inwestycyjnymi Grupy Gezet. Rok temu ogłoszono, że wywodzący się z Gorzowa Wlkp. dealer wybuduje w Szczecinie salon przeznaczony dla brytyjskich marek Jaguar i Land Rover. Otwarcie miało nastąpić w końcówce bieżącego roku. Na ten moment budowa obiektu została wstrzymana. – Głównym powodem jest nie do końca jasna sytuacja w związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej – tłumaczy Piotr Kaźmierczak, kierownik działu marketingu w Grupie Gezet.