Wydarzenia

Gezet inwestuje w Centrum Likwidacji Szkód


Grupa Gezet, która oferuje klientom z Gorzowa Wlkp., Szczecina oraz Zielonej Góry już 13 marek, nie zwalnia tempa. Na działce zlokalizowanej przy ul. Kasprzaka w Gorzowie, tuż za salonem Opla, powstaje nowoczesne Centrum Likwidacji Szkód.

Budowa rozpoczęła się latem 2019 r., a uruchomienie obiektu zaplanowane jest na przełom 2020 i 2021 r. Łączna powierzchnia nowego warsztatu będzie miała około 2700 m2. Obiekt został podzielony na część dedykowaną obsłudze klienta (wyposażoną w stanowisko do wydawania aut po naprawie oraz w dwa dodatkowe stanowiska z podnośnikami, które będą pełniły rolę aktywnej recepcji), zaplecze biurowe, myjnię oraz blacharnię-lakiernię, której powierzchnia zajmie ponad 2000 m2. – W Centrum Likwidacji Szkód naprawiane będą pojazdy osobowe i dostawcze wszystkich marek. W części lakierniczej pojawią się dwie kabiny firmy Blowtherm, w tym jedna o długości 10 metrów, dedykowana obsłudze aut dostawczych. W zakresie technologii lakierniczej będziemy korzystali z rozwiązań firmy PPG – mówi Piotr Kaźmierczak, kierownik marketingu w firmie Gezet. Docelowo w obiekcie będzie działało po 14 stanowisk w części lakierniczej oraz blacharskiej. W nowym CLS-ie dealer planuje obsługę nawet 300 aut miesięcznie.

#budowa CLS Gorzów – marzec 2020

🏗 Krótka relacja z budowy nowego Centrum Likwidacji Szkód w Gorzowie Wlkp. Nowa inwestycja, o której pisaliśmy tutaj https://bit.ly/2UsDm6Z będzie docelowo nowoczesnym obiektem, w którym prowadzona będzie kompleksowa obsługa napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów wszystkich marek. :)___#GrupaGezet #CentrumLikwidacjiSzkód

Opublikowany przez Grupa Gezet Poniedziałek, 30 marca 2020