Wydarzenia

Forum TOP100 – tam, gdzie wyznacza się trendy


Już 21 marca w Hotelu Warszawianka w Jachrance k/Warszawy odbędzie się dziesiąte, jubileuszowe Forum TOP100 – spotkanie największych polskich dealerów, którzy – wraz z ekspertami – będą dyskutować o tym, jak najlepiej i najskuteczniej rozwijać dealerskie biznesy, a także jakie światowe trendy będą decydować o powodzeniu polskich dealerów w najbliższych latach.

Tradycyjnie Forum otworzy raport o zmianach i trendach, jakie można było zauważyć wśród największych dealerów w Polsce w 2017 r. Szczególną uwagę zwrócimy w tym roku na zjawisko efektywności i rentowności największych grup i firm dealerskich w Polsce. Podobnie jak w poprzednich edycjach, Forum będzie podzielone na dwa spójne tematycznie bloki pokazujące z polskiej i europejskiej perspektywy najważniejsze wyzwania, jakie czekają w najbliższych latach polskich dealerów. Będziemy pytać, czy samochody elektryczne to tylko biznesowa fantasmagoria czy też realne wyzwanie, na które dealerzy muszą czym prędzej się przygotowywać? Zastanowimy się też czy na naszych oczach nie realizują się wreszcie, głoszone od dawna, czarne proroctwa o zmianach modelu dystrybucji samochodów. Gość specjalny Marek Zuber, jeden z najbardziej znanych publicystów ekonomicznych, spróbuje opisać, w jakiej kondycji będzie polska i światowa gospodarka w najbliższych miesiącach i co to będzie oznaczać dla kursu złotego i euro.

 

 

 

Uczestnicy Forum zakończą dzień wieczorną Galą, na której zgromadzeni poznają listę TOP50 za 2017 r. Jak co roku, pierwsza dziesiątka listy zostanie uhonorowana pamiątkowymi dyplomami. Swoje dyplomy odbiorą także firmy, które w 2017 r. po raz pierwszy znajdą miejsce na liście TOP50. Listę największych polskich grup i firm dealerskich TOP50 (oraz swoje na niej miejsce) zaproszeni dealerzy poznają w trakcie wieczornej gali 21 marca. Obecnie powstaje robocza lista 100 dealerów, którzy w 2017 r. sprzedali w swoich salonach największą liczbę samochodów. Wszyscy z nich zostaną bezpłatnie zaproszeni do wzięcia udziału w Forum TOP100 przez Sponsorów i Organizatorów imprezy. Przez luty i marzec będzie trwał proces weryfikacyjny, a ostateczną „50” poznamy wieczorem, w dniu Forum. Dopiero wtedy, 100 największych, zgromadzonych na sali dealerów usłyszy, kto – i na jakiej pozycji – znalazł się na liście TOP50 2017.

Szczegółowy program Forum TOP100 oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: https://www.top100forum.pl