Wydarzenia

Flota@MotoRaporty – narzędzie dotarcia do nowych klientów flotowych


Podczas tegorocznego Dealer Kongres zaprezentowana została Flota@MotoRaporty, narzędzie które jest odpowiedzią na zapotrzebowanie efektywniejszego i szybszego dotarcia dealerów do nowych odbiorców flotowych.

Prezentacja firmy

Automatyczna deduplikacja względem numerów NIP zapewnia 100-proc. dotarcie do nowych klientów z pominięciem obecnych klientów. – Wizualizacja firm na mapie ułatwia proces planowania działań, a w przypadku doradców mobilnych znakomicie pokazuje firmy z potencjałem w okolicy, gdzie obecnie znajduje się handlowiec – podkreśla Dariusz Amanowicz, dyrektor handlowy spółki IBRM MotoRaporty. Narzędzie online wywiadów flotowych zapewnia aktualną informację o wielkości użytkowanej floty, sposobie jej finansowania oraz firmie finansującej. – Flota@MotoRaporty rozwijana jest z każdym kolejnym wdrożeniem, dzięki czemu dostępne funkcje są odpowiedzią na realne potrzeby różnych klientów – zarówno dealerów, importerów, firm CFM, jak i firm leasingowych – mówi Adrian Pogocki, head of technology w Motoraporty.pl.

Maciej Barlak, dyrektor marketingu Motoraporty.pl docenia, jak ważna była możliwość prezentacji usługi uczestnikom Kongresu. – Aktywne uczestnictwo w 10. Kongresie Dealerów Samochodów było dla naszego zespołu okazją do zacieśnienia współpracy z dotychczasowymi klientami, a jednocześnie okazją do zaprezentowania rozwiązania szerszej grupie odbiorców i nawiązania nowych wartościowych relacji – zaznacza.

Więcej informacji na stronie:
www.motoraporty.pl/prezentacja

Aby zamówić prezentację online oraz otrzymać ofertę, wyślij zapytanie na adres: raporty@motoraporty.pl

Kontakt:
Artur Mulski

(22) 125-50-57
raporty@MotoRaporty.pl

Infolinia: (22) 125-50-57
www.motoraporty.pl

Zobacz najnowsze raporty i obserwuj profil firmowy:
https://www.linkedin.com/company/motoraporty/