Wydarzenia

Firma Nawrot z Hyundaiem w portfolio


Firma Nawrot, dolnośląski dealer marek Renault i Dacia, otworzyła najnowocześniejszy w Europie salon i serwis marki Hyundai. Obiekt znajdujący się w Długołęce liczy blisko 4000m2 powierzchni.

W 2018 r. firma Nawrot, posiadająca dotychczas w swoim portfolio marki Renault i Dacia, obchodziła 25-lecie działalności w Polsce. Nowe ćwierćwiecze Nawrot rozpoczął kolejną inwestycją – do portfolio firmy właśnie dołączył Hyundai. – Doskonale znam tę markę, ponieważ samochody Hyundai sprzedawaliśmy także w naszym oddziale w Belgii – mówi prezes firmy Ken Nawrot.

Standard nowo otwieranego salonu i serwisu spełnia najwyższe, globalne wymogi marki Hyundai. Nowy obiekt liczy niespełna 4000 m2 przestrzeni. Na klientów czekają tu m.in. stanowiska sprzedażowe oraz usługi finansowania zakupu i ubezpieczenia. Część ekspozycyjna salonu pomieści 14 aut. W nowym centrum znajduje się również w pełni wyposażony autoryzowany serwis marki Hyundai. Na 2000 m2 zlokalizowano 11 podnośników i 6 stanowisk płaskich. Firma informuje, że nowy salon Hyundaia jest największym i najnowocześniejszym obiektem tej marki w Europie.

W uroczystym otwarciu salonu, które odbyło się 20 września, wzięło udział prawie 300 partnerów firmy, przedsiębiorców i specjalistów z branży motoryzacyjnej. Następnie, w ramach dnia otwartego, poza konkursami z nagrodami oraz zwiedzaniem salonu i serwisu, na gości czekały elektryczna Kona Electric oraz najnowszy, jedyny w Polsce egzemplarz samochodu Hyundai IONIG Hybrid. – Naszym celem jest zapewnienie klientom nie tylko wysokiej klasy samochodów, ale również jakości obsługi w pełnym zakresie: sprzedaży, usług finansowania oraz serwisu. Traktujemy powiększenie naszego portfolio jako uzupełnienie gamy. Hyundai posiada szereg modeli, które aspirują do miana premium, a nasi klienci poszukują również takich samochodów – mówił Ken Nawrot.

Otwarcie salonu marki Hyundai, budowa nowej blacharni i lakierni, rozwój działu sprzedaży aut używanych to zrealizowane już projekty dealera, w planach są jednak kolejne. – Stawiam wyłącznie na rozwój we Wrocławiu. To młode miasto, które cały czas się rozwija i po prostu żyje. Największym wyzwaniem na najbliższe lata jest dla mnie utrzymanie dotychczasowego tempa wzrostu w perspektywie pojawienia się zupełnie nowych działów i inwestycji – mówił Ken Nawrot.

Nowy salon Hyundaia jest usytuowany przy głównej trasie wylotowej z Wrocławia w kierunku Warszawy, obok dotychczasowych salonów Grupy Nawrot w Długołęce przy ul. Wrocławskiej 33a.