Wydarzenia

Dynamica z autoryzacją marek KIA i CUPRA


Grupa Dynamica z salonami SEAT-a w Jaworniku k. Krakowa oraz Warszawie rozszerzyła autoryzację serwisową w stolicy. W stacji przy ul. Płowieckiej 17, oprócz aut marek SEAT, Volkswagen i Skoda, dealer serwisuje teraz także samochody marki KIA.

Serwis tego brand uruchomiony został w drugiej połowie sierpnia. Spośród 11 stanowisk serwisowych znajdujących się w warsztacie, Kii dedykowane są trzy. Skąd pomysł na rozszerzenie działalności o brand spoza „rodziny” Volkswagena? – Wynika to przede wszystkim z dużego potencjału tej marki. Patrząc przyszłość, duża gama nowych modeli oraz rokrocznie zwiększający się wolumen sprzedaży marki KIA zapewnia stabilizację, bezpieczeństwo oraz rozwój biznesowy. Wysoki udział w rynku tej marki, duża sprzedaż samochodów zarówno klientom indywidualnym, jak i flotowym, gwarantuje budowę carparku, który daje duże możliwości do obsługi klientów ze wschodniej części Warszawy. Istotnym kryterium wyboru był nasza lokalizacja i fakt, że na tą chwilę jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem marki KIA w tym obszarze – wyjaśnia Agnieszka Gała, specjalista ds. marketingu w stołecznym dealerstwie Grupy Dynamica. Jak dodaje przedstawicielka dealera, w niedalekiej przyszłości Dynamica ma również w planach rozszerzenie współpracy z marką KIA o sprzedaż samochodów nowych w Warszawie.

Autoryzacja koreańskiej marki nie jest jedyną nowością w portfolio warszawskiego oddziału Grupy Dynamica. Od 19 sierpnia w obiekcie SEAT-a znajduje się CUPRA Corner. Aktualnie to jedyne w Warszawie i całym woj. mazowieckim dedykowane miejsce sprzedaży marki CUPRA.