Wydarzenia

Dealerzy na niepodległość


Skoki ze spadochronem, biało-czerwony salon, wóz Paderewskiego jako „demo” w salonie, a nawet rekord Guinnessa za samochodową wielką flagę – branży nie zabrakło pomysłów, jak godnie i niesztampowo uczcić 100. rocznicę odzyskania niepodległości.Budmat Auto:
Biało-czerwony salon Forda

W niedzielę 11 listopada Polska pokryła się biało-czerwonymi flagami. Wieszano je przed domami, instytucjami, firmami czy wzdłuż ulic. Firma Budmat Auto również wyeksponowała polską flagę, zrobiła to jednak w bardzo oryginalny i imponujący sposób.

>> Czytaj dalej <<Ciesiółka Auto Group:
Powóz Paderewskiego w salonie

Żywa lekcja historii, jakiej nie powstydziłyby się instytucje organizujące oficjalne obchody Święta Niepodległości – tak w skrócie można określić inicjatywę firmy Ciesiółka Auto Group z Leszna, która przygotowała w swoim salonie Volkswagena niecodzienną ekspozycję z wielką historią w tle.

>> Czytaj dalej <<FordStore Germaz:
Niepodległościowy przejazd

Nietuzinkowy, choć motoryzacyjny pomysł i zaangażowanie pracowników zaowocowały oryginalną inicjatywą firmy Germaz. Z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości dealer już 9 listopada zorganizował „Przejazd Niepodległościowy” ulicami Wrocławia. Jego bohaterami były dwa auta z wrocławskiego salonu Germaz: biały Ford Focus RS oraz czerwony Ford Mustang GT (kolejność barw nieprzypadkowa).

>> Czytaj dalej <<Auto Lellek Group:
Samochodowy rekord Guinnessa

Z racji tego, że rocznica niezwykła, inicjatywy uświetniające stulecie odzyskania niepodległości przez nasz kraj odbywały się przez cały 2018 rok. W nieszablonowy sposób jubileusz uczciła w Gliwicach Grupa Lellek Dealer zorganizował w maju akcję utworzenia olbrzymiej polskiej flagi z… samochodów, w ramach próby bicia rekordu Guinnessa.

>> Czytaj dalej <<KIA Korczyk:
100 skoków na 100-lecie

Dealer z Bielska-Białej wsparł niezwykle ambitne przedsięwzięcie. Grupa skoczków spadochronowych sekcji Aeroklubu Bielsko-Bialskiego z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości postanowiła oddać… 100 skoków ze spadochronem.

>> Czytaj dalej <<  Salony Kanclerz:
Odświętny półmaraton

Salony Kanclerz, śląski dealer Opla, postawił na sportowe świętowanie 100-lecia niepodległej Polski. Wyjątkową rocznicę upamiętnił, współorganizując I Kanclerz Zabrze Półmaraton na 100 lat Niepodległości, który odbył się 11 listopada. Wydarzeniu towarzyszył ćwierćmaraton oraz bieg dzieci.

>> Czytaj dalej <<