Wydarzenia

Dealerzy na 100-lecie niepodległości. Czekamy na Wasze pomysły!


W 2018 r. cała Polska (a więc również ta dealerska) świętuje 100-lecie niepodległości. Okrągła rocznica powrotu naszego kraju na mapę świata to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju (nie do powtórzenia za naszego życia :), które dla wielu z nas będzie z pewnością okazją do wyjątkowej celebracji.

Firma Auto Lellek Group w maju na terenie stacji w Gliwicach utworzyła z 440 samochodów wielką biało-czerwoną flagę. Dealer nie tylko rozpoczął z przytupem obchody 100. rocznicy 11.11.1918 r., ale też… zyskał wpis do Księgi Rekordów Guinnessa.

 

Pomysłów na uczczenie tego święta może być w branży tyle, ilu dealerów. Jedne bardziej uroczyste, inne robione na wesoło, z poczuciem humoru, a nawet dozą ciekawie sformatowanego marketingu. Jedne bardziej autorskie, inne organizowane we współpracy z importerem, klientami czy samorządem. O każdej z Waszych inicjatyw chętnie usłyszymy, a najciekawsze zrelacjonujemy na łamach „Dealera”! Służymy także patronatem medialnym dla najfajniejszych inicjatyw.

Jeśli więc ktoś z Państwa organizuje – bądź wspiera jako sponsor – imprezę, piknik, bankiet czy choćby akcję w mediach społecznościowych związaną z szeroko pojętą 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, zachęcamy do podzielenia się z nami taką wiadomością!

 

Informacje i zdjęcia prosimy przesyłać na adres: redakcja@miesiecznikdealer.pl

Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego: 662 086 959.