Wydarzenia

„Dealer” w telefonie i na tablecie


Zachęcamy do lektury naszego miesięcznika również w wersji mobilnej. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy aplikację, dzięki której mogą Państwo mieć nasz magazyn zawsze pod ręką – w swoim telefonie lub tablecie.

Aplikacja mobilna miesięcznika „Dealer” oferuje łatwy i wygodny dostęp do elektronicznej wersji naszego pisma. Po zainstalowaniu aplikacji w swoim urządzeniu mobilnym, mogą Państwo czytać „Dealera” w dowolnym miejscu i czasie. To jednak nie wszystkie korzyści. Dzięki aplikacji mogą Państwo rozpocząć lekturę najnowszego numeru „Dealera” już kilka dni przed ukazaniem się jego papierowej wersji. Co więcej, pobierając aplikację, zyskują Państwo również szybki i praktyczny dostęp do wszystkich numerów magazynu z 2017 roku.

Aplikacja jest bezpłatna dla autoryzowanych dealerów samochodów. Dealerzy mogą czytać wersję mobilną „Dealera” dzięki Benefia Ubezpieczenia.

Pozostali zainteresowani mogą otrzymać dostęp do aplikacji w ramach prenumeraty mobilnej wersji miesięcznika (więcej na ten temat w zakładce „PRENUMERATA”).

Szczegółowe informacje na temat aplikacji znajdą Państwo w zakładce MOBILNY „DEALER”.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z mobilnej wersji naszego miesięcznika!