Wydarzenia

CARSALON.pl nowym kanałem sprzedaży. Zdobywa zaufanie największych dealerów w kraju


CARSALON.pl – nowa platforma zapewniająca dealerom motoryzacyjnym wsparcie w procesie sprzedażowym wchodzi na rynek i zdobywa zaufanie coraz większej liczby dealerów w kraju. Firma, podążając za oczekiwaniami klientów, chce zmienić dotychczasowy system sprzedaży samochodów w Polsce, wspierając działania online’owe czołowych dealerów motoryzacyjnych.

Prezentacja firmy

Projekt jest efektem zmieniających się trendów i preferencji klientów, którzy coraz częściej nie tylko szukają samochodu przez internet, ale także decydują się na jego zakup w sieci. Teraz, za pomocą platformy sprzedażowej, możliwe będzie przyśpieszenie procesu sprzedażowego.

W ocenie szefa CARSALON.pl, Michała Słomkowskiego, platforma będzie źródłem nowych klientów oraz wsparciem dla tradycyjnych kanałów sprzedaży. Portal ma za zadanie zoptymalizować tradycyjny proces sprzedaży, dzięki możliwości obsługi większej liczby jakościowych zapytań w krótszym czasie. Platforma nie będzie ingerować w przedstawiane przez dealerów oferty, dzięki czemu działają oni w pełni na własnych warunkach.

Carsalon.pl zapewni dealerom wsparcie w całym procesie sprzedażowym, dodatkowo przekazując raporty o skuteczności sprzedawców oraz preferencjach zakupowych klientów.

Eksperci podkreślają, że taki system zmienia standardowy sposób, w jaki polscy klienci dokonywali dotychczas zakupu pojazdu. Zaletą Carsalon.pl będzie dbałość o jakość obsługi klientów oraz transparentność transakcji, co powinno przyczynić się do ograniczenia nieuczciwych praktyk rynkowych i wzmocnienia wiarygodności branży motoryzacyjnej w oczach konsumentów.

Według danych brytyjskiej firmy CDK Global, 83 proc. klientów salonów samochodowych przyznaje, że korzystanie z platform Online znacząco pomaga im w dokonaniu wyboru właściwego modelu i odpowiedniej ceny pojazdu. Podobna liczba klientów chciałaby nie tylko wybierać, lecz dokonywać płatności za wybrany samochód online.

Więcej informacji na stronie: http://carsalon.pl