Wydarzenia

Autoreduta z autoryzacją serwisową Mercedesa


Sieć marki Mercedes-Benz powiększyła się o nowy punkt serwisowy. Od września w Warszawie przy ul. Ojcowskiej 2 działa nowy autoryzowany serwis Grupy Autoreduta. Wcześniej funkcjonował on jako serwis niezależny.

Autoryzowany serwis Grupy Autoreduta

Autoreduta serwisowaniem aut zajmuje się od 15 lat, od początku koncentrując się na autach klasy premium. – Autoryzacja marki Mercedes-Benz to dla nas wyzwanie, ale też potwierdzenie, że nasze starania mające na celu zapewnienie najlepszej jakości usług, nie pozostają niezauważone. Po wielu miesiącach przygotowań, inwestycji w specjalistyczny sprzęt i narzędzia możemy już przyjmować pierwszych klientów. Naprawa samochodów marki Mercedes-Benz nie jest dla nas nowością, ponieważ zajmujemy się tym od kilku lat i nasi technicy mają doświadczenie w serwisowaniu aut tej marki – mówi Natalia Niemirska, specjalista ds. marketingu w Grupie Autoreduta. Nowy obiekt posiada łączną powierzchnię ponad 700 m2 i dysponuje 6 stanowiskami z podnośnikami, stanowiskiem do diagnostyki elektronicznej, geometrii, wymiany opon, a także myjnią oraz stanowiskiem do detailingu.

Autoryzowany serwis Grupy Autoreduta

Autoryzowany serwis Grupy Autoreduta

W oddziale przy ul. Ojcowskiej firma prowadzi także niezależny serwis specjalizujący się w naprawach samochodów BMW, Porsche oraz MINI, z kolei w warsztacie przy al. 3 Maja koncentruje się na obsłudze marek Audi, Jaguar, Land Rover i Bentley. Oprócz działalności serwisowej Grupa Autoreduta zajmuje się niezależną sprzedażą, odkupem oraz wynajmem pojazdów marek premium.

Autoryzowany serwis Grupy Autoreduta