Wydarzenia

Auto Plus wkrótce w nowej siedzibie


We wrześniu Centrum Motoryzacyjne Auto Plus z Gdańska – autoryzowany dealer samochodów marek Fiat, Fiat Professional, Jeep, Alfa Romeo – po 27 latach swojej obecności przy al. Gen. J. Hallera przeniesie swój biznes na ul. Potokową.

– Przeprowadzamy się ze względu na korzystniejszą, lepiej skomunikowaną lokalizację. To z pewnością udogodnienie dla obecnych, jak i nowych klientów – mówi Malwina Dunst – szef działu marketingu dealera Auto Plus. Atrakcyjniejsza dla klientów będzie nie tylko sama lokalizacja, ale także nowoczesny dwupiętrowy salon, o powierzchni wystawienniczej 1100 m2. W nowej siedzibie firmy – w środku i na zewnątrz – możliwa będzie ekspozycja ponad 160 aut osobowych i dostawczych.

Obiekt ma być jednym z nowocześniejszych tego typu w sieci FCA w Europie. Ma się wyróżniać także ze względu na ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Znaczącą większość (90 proc.) zastosowanych materiałów budowlanych nadaje się do recyklingu. – Kompleksowy obiekt obejmie salon, serwis, stację diagnostyczną, blacharnię i lakiernię, a także sklep z częściami zamiennymi. W serwisie i blacharni znajdzie się całkowicie nowy sprzęt. Można więc powiedzieć, że zaczynamy na nowo – mówi Malwina Dunst. Dealer przeprowadza się latem, by otworzyć nowy salon dla klientów we wrześniu. Co ciekawe, na działce, na której obecnie mieści się Auto Plus powstanie niebawem osiedle mieszkaniowe.

Ładowanie