Wydarzenia

Auto Plus wkrótce w nowej siedzibie


We wrześniu Centrum Motoryzacyjne Auto Plus z Gdańska – autoryzowany dealer samochodów marek Fiat, Fiat Professional, Jeep, Alfa Romeo – po 27 latach swojej obecności przy al. Gen. J. Hallera przeniesie swój biznes na ul. Potokową.

– Przeprowadzamy się ze względu na korzystniejszą, lepiej skomunikowaną lokalizację. To z pewnością udogodnienie dla obecnych, jak i nowych klientów – mówi Malwina Dunst – szef działu marketingu dealera Auto Plus. Atrakcyjniejsza dla klientów będzie nie tylko sama lokalizacja, ale także nowoczesny dwupiętrowy salon, o powierzchni wystawienniczej 1100 m2. W nowej siedzibie firmy – w środku i na zewnątrz – możliwa będzie ekspozycja ponad 160 aut osobowych i dostawczych.

Obiekt ma być jednym z nowocześniejszych tego typu w sieci FCA w Europie. Ma się wyróżniać także ze względu na ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Znaczącą większość (90 proc.) zastosowanych materiałów budowlanych nadaje się do recyklingu. – Kompleksowy obiekt obejmie salon, serwis, stację diagnostyczną, blacharnię i lakiernię, a także sklep z częściami zamiennymi. W serwisie i blacharni znajdzie się całkowicie nowy sprzęt. Można więc powiedzieć, że zaczynamy na nowo – mówi Malwina Dunst. Dealer przeprowadza się latem, by otworzyć nowy salon dla klientów we wrześniu. Co ciekawe, na działce, na której obecnie mieści się Auto Plus powstanie niebawem osiedle mieszkaniowe.