Wydarzenia

Audi City w centrum Warszawy


Na początku października na mapie stolicy pojawił się nowy punkt Audi. Miejski salon – funkcjonujący pod nazwą Audi City Warszawa – mieści się przy Placu Trzech Krzyży. Podobne działają w światowych metropoliach, takich jak Londyn, Pekin, Berlin, Stambuł czy Moskwa.

Audi City Warszawa

Audi City Warszawa składa się z dwóch kondygnacji o łącznej powierzchni 530 m2. Zgodnie z koncepcją, jest salonem „istniejącym fizycznie, ale posiadającym wirtualny charakter”: w dwóch specjalnych pomieszczeniach oraz przestrzeni otwartej zamontowane zostały blisko 100-calowe ekrany wyposażone w technologię wirtualnej rzeczywistości, które mają służyć klientom do wyboru i konfiguracji aut. Marka przekonuje, że ekran pokaże niemal jeden do jednego, jak skonfigurowane auto będzie wyglądało w rzeczywistości.

Audi City Warszawa

Dodatkowo w salonie mieszczą się dwie ściany wideo (każda złożona z dziewięciu 55-calowych ekranów), wyświetlające multimedia dotyczące najnowszych modeli Audi. Mimo naszpikowania cyfrowymi technologiami, w salonie nie zrezygnowano z tradycyjnej wystawy – przewidziano miejsce na ekspozycję trzech lub czterech aut, a także próbek materiałów używanych w samochodach Audi. Nowym salonem zarządza Porsche Inter Auto.

Audi City Warszawa