Wydarzenia

Punkt sprzedaży JLR w Gdyni


W galerii handlowej Centrum Riviera w Gdyni działa showroom oferujący auta marek Jaguar i Land Rover. Punkt prowadzi British Automotive Gdańsk, dealer należący do importerskiej sieci British Automotive Holding, prowadzący „tradycyjną” stację dealerską przy ul. Abrahama w Gdańsku.

Showroom działa od połowy listopada 2018 r. i ma funkcjonować do końca stycznia 2019 r. Dealer nie wyklucza jednak kontynuacji przedsięwzięcia. – To nasz pilotażowy projekt. Uruchomiliśmy ten punkt pod kątem marketingowo-sprzedażowym. Z uwagi na to, że jesteśmy przed budową drugiego salonu w Gdańsku chcemy jak najmocniej zakorzenić się w świadomości naszych trójmiejskich klientów, a galeria handlowa jest do tego doskonałym miejscem. W ten sposób rozszerzyliśmy naszą komunikację, „zamykając” Trójmiasto z drugiej, północnej strony – mówi Katarzyna Zblewska, marketing manager w British Automotive Gdańsk. W showroomie prezentowane są obecnie dwa modele samochodów: Range Rover Evoque oraz Jaguar F-Pace.

– Oferta dotyczy jednak wszystkich naszych aut, zarówno gotowych do odbioru, jak i tych, które można zamówić do produkcji. Nasz handlowiec informuje klientów także o dostępnych możliwościach finansowania auta i zaprasza na jazdę próbną do salonu w Gdańsku – dodaje przedstawicielka dealera.