Aktualności

RTS z nowym salonem w Elblągu

Po kilku latach przerwy marka Nissan powróciła do Elbląga. Nowy salon japońskiej marki uruchomiła właśnie firma RTS sp. z o. o. To pierwszy obiekt w Polsce opatrzony nowym logo marki.

RTS to spółka z niemal 30-letnim stażem współpracy z różnymi markami. Obecnie, oprócz Nissana, w jej portfolio znajdują się także marki Renault i Dacia.

Nowy salon w Elblągu został zbudowany zgodnie z najnowszymi standardami importera i wymogami architektonicznymi, a także – jako pierwszy obiekt w Polsce i ósmy w Europie – z wykorzystaniem nowego logo Nissana.

Obecnie dla trzech marek firmy RTS do dyspozycji jest ponad 1300 m2 salonu sprzedaży. Hala serwisowa, która została poddana gruntownej modernizacji, na powierzchni prawie 1000 m2 dysponuje dwustanowiskową recepcją interaktywną, 12 stanowiskami naprawczymi dla samochodów osobowych i dostawczych (w tym jedenastoma z podnośnikami), dwoma stanowiskami diagnostycznymi, nowoczesnym stanowiskiem do badania geometrii oraz dwustanowiskową myjnią.

Budowa nowego pawilonu oraz modernizacja istniejącej części trwała dziesięć miesięcy. W nowym budynku zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak: instalację fotowoltaiczną, system solarnego podgrzewania wody użytkowej, system grzania i chłodzenia powietrza w hali serwisowej, oświetlenie w technologii LED. Do budowy użyto materiałów o wysokich parametrach izolacyjnych.

Zdjęcia: Nissan

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
Zobacz również
Aktualności
50 MWh darmowej energii
Redakcja
25/2/2021
Aktualności
Dealerzy obawiają się ofensywy „elektryków”
Redakcja
23/2/2021
Aktualności
JLR ogłasza plan na dekadę
Redakcja
22/2/2021
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.