Aktualności

Kraków z nowym salonem CUPRY

W stolicy Małopolski rozpoczął działalność nowy salon marki CUPRA. Showroom łączy funkcję butikowego concept store’a z przestrzenią dedykowaną organizacji wydarzeń kulturalnych i lifestyle’owych.

Salon działający w ramach grupy dealerskiej DYNAMICA zlokalizowany jest przy ulicy Wadowickiej 3. Klienci będą się mogli w nim zapoznać z aktualną ofertą CUPRY, a także skorzystać z usług jednej z najbardziej renomowanych firm tuningowych – ABT. Specjalna strefa zajmuje powierzchnię 150 m2, zaś powierzchnia ekspozycyjna salonu wynosi 300 m2.

Marka CUPRA coraz popularniejsza

Jak podkreśla dyrektor marek SEAT i CUPRA w Polsce Daria Zielaskiewicz, rozwój sieci dealerskiej jest dowodem na coraz większą popularność CUPRY w naszym kraju. – Kraków to kolejne miasto, po Warszawie, Gdańsku, Białymstoku i Łodzi, w którym oddajemy do dyspozycji klientów tak nowoczesną i oryginalną przestrzeń – mówi Zielaskiewicz.  

Na oficjalnym otwarciu CUPRA Studio pojawił się także polski ambasador hiszpańskiej marki Szymon Godziek. Wydarzenie poprzedził spot fanów marki CUPRA z udziałem 50 kierowców. Z tej okazji przygotowano również auta do jazd testowych.

Salon rozpoczął już przyjmowanie zamówień na pełną gamę modelową. Aktualnie klienci mogą przetestować modele: Leon 5D, Leon Sportstourer, Formentor VZ, Ateca oraz w pełni elektrycznego Borna. Do tej gamy wkrótce dołączy CUPRA Formentor VZ5.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Europa na półmetku
Redakcja
22/7/2024
Aktualności
Tomasz Wróbel. Koszykarska szkoła życia
Redakcja
18/7/2024
Aktualności
Szokujące przejęcie we Francji
Redakcja
12/7/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.