Aktualności

Jaszpol z Oplem

Firma Jaszpol, dealer z Łodzi i Zgierza, poszerzył swoją ofertę sprzedażowo-serwisową. Grupa zdobyła autoryzację marki Opel. Oficjalne otwarcie salonu przy ul. Szparagowej 4 nastąpiło pod koniec stycznia.

Nowy obiekt, zlokalizowany na łódzkich Bałutach, jest czwartym już salonem należącym do dealera – w pozostałych firma sprzedaje auta Dacii i Renault. Placówka, mimo że wcześniej nie była związana z branżą motoryzacyjną, została dostosowana do standardów wymaganych przez importera. W salonie, na powierzchni 600 m2, prezentowanych jest 12 nowych samochodów. Kolejne 600 m2 zajmuje serwis mechaniczny. W bałuckiej lokalizacji firma świadczy ponadto usługi w zakresie sprzedaży samochodów używanych oraz serwisu blacharsko-lakierniczego.

W 2019 r. firma Jaszpol świętowała swoje 30-lecie. Jej historia rozpoczęła się w 1989 r. w Zgierzu przy ul. Łódzkiej 28, a trzy lata później dealer podpisał umowę na dystrybucję marki Renault. Obecnie grupa należy do największych dealerstw na terenie woj. łódzkiego, zajęła 43. miejsce na ostatniej liście TOP50, sprzedając prawie 3 tys. nowych aut. Jaszpol jest drugim autoryzowanym dealerem Opla w aglomeracji łódzkiej (obok, mającej dwa salony, firmy BSP).

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Producenci na plusie
Redakcja
19/4/2021
Aktualności
Osobówki: wzrosty względem 2020, spadki wobec 2019
Redakcja
16/4/2021
Aktualności
Prawo o ruchu drogowym: są ułatwienia dla dealerów
Redakcja
16/4/2021
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.