Aktualności

Elektryczne radiowozy dla strażników od Grupy Zdunek

Dwa samochody marki Renault ZOE R135 wzmocniły flotę Referatu Ekologicznego w Gdańsku. Pojazdy posiadają napęd elektryczny i według producenta mogą pokonać na jednym ładowaniu odległość 380 km. Dostawcą samochodów jest Grupa Zdunek, wielomarkowy dealer z Trójmiasta. Z aut będą korzystali strażnicy z Sekcji Kontroli Odpadów (jej zadaniem jest głównie egzekwowanie od właścicieli nieruchomości obowiązków w […]

Dwa samochody marki Renault ZOE R135 wzmocniły flotę Referatu Ekologicznego w Gdańsku. Pojazdy posiadają napęd elektryczny i według producenta mogą pokonać na jednym ładowaniu odległość 380 km. Dostawcą samochodów jest Grupa Zdunek, wielomarkowy dealer z Trójmiasta. Z aut będą korzystali strażnicy z Sekcji Kontroli Odpadów (jej zadaniem jest głównie egzekwowanie od właścicieli nieruchomości obowiązków w zakresie czystości i porządku).

W wydarzeniu wzięli udział m.in.: prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz, jej zastępca Piotr Borawski oraz Tadeusz Zdunek, prezes PUH Zdunek. – Prawie przed dziesięcioma laty organizowałem spotkanie (…) z przedstawicielami Renault celem promocji pojazdów elektrycznych. Minęło parę lat i samochody elektryczne są już używane. Jako firma Zdunek cały czas stawialiśmy na ekologię i to przyniosło sukces. Bardzo się cieszę, że Gdańsk może korzystać z naszych aut – mówił podczas uroczystości szef Grupy Zdunek.

Poniżej zamieszczamy materiał video z prezentacji:

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Pierwszy taki salon Kii w Europie
Redakcja
26/5/2022
Aktualności sponsorowany
Wszystkie dane na miejscu
Redakcja
26/5/2022
Aktualności
Popularność „elektryków” napędza ceny surowców
Redakcja
25/5/2022
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.